Microsoft Office pro studenty a domácnosti 2016

2699 Kč s DPH Sleva 500 Kč

Dostupnost: Skladem

verze : elektronicky

Licence Office 2016 je základem pro vaše domácí PC. Umožní vám nainstalovat nejnovější plné verze aplikací Office: Word 2016, Excel 2016, PowerPoint 2016 a OneNote 2016 na 1 PC s Windows 7 SP1, Windows 8.1. nebo Windows 10. Trvalá licence je vázaná na Microsoft účet v jazyku který vyberete při úvodní instalaci. Instalace na nový počítač je možná nejdříve 90 dní od předešlé instalace.

Plnohodnotný a známý Office

Office 2016 je navržený tak, aby ušetřil váš čas a a umožnil rychlejší uspořádání a práci s vašimi dokumenty. Moderní vzhled zůstává zachován a vše najdete na svém místě přesně jak znáte, ovládání je však mnohem jednodušší a intuitivnější. Uživatelské rozhraní je optimalizované pro ovládání dotykem, stylusem ale samozřejmě i klávesnicí a myší a díky vylepšenému rozlišení můžete promítat vaše dokumenty na velké obrazovky nebo televize.

Office 2016 přináší snadnější způsob vyhledávání funkcí v aplikacích Word, PowerPoint a Excel díky nápovědě "Tell Me" a nespočet vylepšení, ať již v bezpečnosti, historii verzí dokumentů nebo kontrole pravopisu. Office 2016 je propojen s online úložištěm OneDrive s kapacitou 15 GB pro snadné zálohování dokumentů nebo sdílení s vašimi blízkými.

Word 2016

Vytvářejte, vylepšujte, sdílejte vaše dokumenty a upravujte soubory PDF. Nová čtecí obrazovka vám usnadní čtení a opravu hotových dokumentů, stejně jako pokročilé nástroje kontroly pravopisu. Tvořte blogy, seminární práce nebo začněte psát román.

Excel 2016

Analyzujte a vizualizujte svá data novými a intuitivními způsoby. Excel automaticky vybere ten nejlepší graf a připraví odpovídající funkce. S dynamickým doplňováním dat vás bude tvorba tabulek opravdu bavit. Sledujte rodinné výdaje nebo si spočítejte daňové přiznání.

Powerpoint 2016

Vytvářejte, sdílejte a efektivně prezentujte své nápady. Můžete využít jednu ze stovek nabízených šablon, upravovat vše počínaje styly textu a ikonami konče. Hotovou prezentaci můžete klidně odvysílat on-line nebo ji sdílet s vašimi blízkými.

OneNote 2016

Uspořádejte si nápady ve svém vlastním digitálním poznávacím bloku, který můžete i sdílet. Máte přístup ke všem vašim textům, obrázkům, webům ale i zvukovým záznamům nebo videu. Sdílejte nákupní seznam, naskenujte si pasy celé vaší rodiny, nebo si vytvořte cestovní plán vaší dovolené

Systémové požadavky:

Procesor: 1 GHz nebo rychlejší s podporou SSE2
Operační paměť: 2 GB RAM
Pevný disk: 3 GB
Rozlišení monitoru: 1 280 × 800
Operační systém: Windows 7 Service Pack 1, Windows 8, Windows 8.1 , Windows 10, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2 , Windows 10 Server
Podpora prohlížečů: Internet Explorer 9,10,11 Mozilla Firefox 35.x +, Google Chrome 40+, Microsoft Edge
Softwarová výbava: .Net verze: .NET 3.5, některé funkce vyžadují také nainstalované .NET 4.0 nebo 4.5 CLR

Účet Microsoft a internetové připojení pro instalaci

Jak aktivovat Office 2016:

Na počítači Windows PC, na který chcete Office 2016 nainstalovat přejděte ve webovém prohlížeči na adresu www.office.com/setup a zadejte 25místný kod (Produkt key).

Přihlaste se svým účtem Microsoft, který již používáte na svém PC, tabletu, telefonu s Windows nebo v aplikacích jako Onedrive či Skype. Pokud účet Microsoft ještě nemáte můžete si ho jednoduše vytvořit. Důkladně si uschovejte vaše přihlašovací údaje.

Vyberte zemi a jazykovou verzi ve které chcete Office 2016 nainstalovat. Zvolený jazyk poté již změníte pouze s Language pack Office 2016.

Pak podle pokynů na obrazovce nainstalujte Office 2016.

Správu vašeho účtu naleznete na webové adrese www.office.com/myaccount odkud můžete váš Office 2016 nainstalovat i do dalších zařízení.